Bizi daha iyi tanımaya çalışıyorsan doğru yere geldin demektir. Burada, genel hatlarıyla Emoti’yi tanıyabilirsin.

Emoti bir mutluluk uygulamasıdır.

Emoti tamamen ücretsizdir.

Mutlu olmak isteyen 15 yaş ve üzeri herkes bu uygulamayı kullanabilir.

Emoti’yi App Store'dan ve Google Play Store'dan indirip üye olabilirsin.

Emoti, sizi anlayan ve benzersiz ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek tek mutluluk uygulamasıdır.

Eğer mutluluğu arıyorsan, doğru adrestesin. Emoti’de her şey mümkündür.

Emotinin diğer uygulamalarından farkı mutluluğunuza ve ruh halinize yoğunlaşmasıdır. Emoti ile ruh halini izleyebilir, geriye doğru mutluluğunu takip edebilir, kayıt altına alabilirsin.

Emoti, gün içinde seçtiğin modlarla (Ruh hallerinle) mutluluğunu ilişkilendirmeye yardımcı olur ve kendini anlaman ve geliştirmen için gerekli içgörüler elde etmeni sağlar. Mutluluğunu takip etmek, duygularını takip etmene ve izlemene yardımcı olacaktır. Bunun bir yararı, zamanla duygularının ve onlara neden olan şeylerin daha fazla farkına varabilmendir.

Emoti’de mutluluğunu takip edebilir, moduna göre çevrendeki güzel insanlarla tanışabilir ve sohbet edebilirsin.

Pek çok psikolog ve terapist, öz farkındalık ve kişisel gelişim için mutluluğumuzu takip etmemizi öneriyor. Mutluluğunuzu takip ettiğinizde sürekli neşeli olur, kendinizi dünyanın bolluk ve bereketine açarsınız.

Emoti günlük girişlerinizde size ruh halinizi soruyor. Seçtiğiniz ruh hallerinizden mutluluk durumuzu çıkarıyor. Sonrasında ise geçmişe dönük mutluluk analizlerinizi görebiliyorsunuz.

Emoti’de kendine uygun birilerini kolayca bulabilirsin. Tek yapman gereken Filtre ekranını kullanarak istediğin özelliklere göre arama yapmak. İstediğin özellikte kişiyi bulduktan sonra hamle yapıp yapmamak sana kalmış.

Emoti öncelikle modunu seçmeni istiyor. Daha sonra moduna göre kişilerle bağlantı kurmanı sağlıyor. Böylece moduna göre çevrendeki kişilerle dertleşebiliyor ve karşılıklı sohbet edebiliyorsun.

Evet herkes anonim. Kimseye gerçek adını vermek zorunda değilsin. Emoti’yi kullanmak için bir kullanıcı adı seçmen yeterli.

Evet mesajlaşabilirsin. Emoti sizden hiçbir şekilde kişisel bilgi talep etmez, anonimliğinizi daima korur. Çevrenizdeki kişiler ile anonim bir şekilde mesajlaşmanızı sağlar.

Gelişmiş şikayet etme ve kişiyi engelleme özelliği olan Emoti çok güvenlidir.

Kaygı, üzüntü, stres, öfke, ilgisizlik, umutsuzluk gibi sizi rahatsız eden sorunlarınızı, Emoti içinde sizinle sohbet etmek isteyen kullanıcılardan tavsiyeler alarak çözebilirsiniz. Ayrıca platforma üye uzmanlarla tanışabilir, onlarla dertleşebilir, sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Emoti’de ki kişiler, tedavi edici bir nevi terapi edici insanların bir araya gelmesinden oluşan kullanıcılardır. Bu kişiler, senin hayatını iyi yönde değiştirmene yardımcı olmak ve kendini daha mutlu hissetmeni sağlamak isteyen kişilerden oluşur. Emoti, bireylerin kendini mutlu ve güvenli hissedebilmesi için kurulan bir sohbet ortamıdır.

Emoti’de keşfet ekranında görünür olabilmek için profil bilgilerini (Doğum günü, cinsiyet, yaşadığın yer vb.) tam ve eksiksiz olarak doldurman gerekir. Profil bilgisi eksik olan kullanıcılar keşfet ekranında gösterilmez. Ayrıca e-postanı doğrulaman gerekir. Doğrulanmış e-posta güven teşkil eder.

Fotoğraf eklemek Emoti’de çok işine yarayacak, yeni sohbetler ve yeni arkadaşlıklar için fotoğraflarını sisteme yüklemelisin. Ne kadar fazla olursa o kadar iyi (En fazla 4 adet). Çünkü fotoğrafların seni anlatır.

Emoti profiline herkesin görmek istediği şeyi, yani seni gösteren fotoğrafları yükle. Arkadaşlarınla çektirdiğin fotoğrafları boş ver, burada konumuz sensin. Güneş gözlüklü pozlarını da unut çünkü yüzün görünmüyor. İyi odaklanmış fotoğraflar iş yapar. Ayrıca iyi bir ilk izlenim için gülümsemeyi de unutma.

Seninle sohbet etmek isteyen, seni yakından tanımak isteyen kişiler biyografi (Hakkımda) sayfanın boş olmasından pek hoşlanmazlar.

Biyografin, kim olduğunu kısaca anlatan bir bölümdür. Yazma konusunda çok iyi değilsen, beğendiğin veya sevdiğin şeyleri yazabilirsin. İstersen hobilerinden bahsedebilir, istersen daha derin konulara girip mutluluktan ne beklediğini anlatabilirsin.

Tahminen bildirimleri kapatmış olabilirsin. Bildirimlere izin vermek için Sol Menü > Ayarlar > Bildirim Ayarlarım kısmına giriş yapın. Karşınıza gelen ekranda kapalı olan ve açmak istediğiniz bildirimleri seçin ve bu bildirimleri aktif hale getirin.

Gelen sohbet isteklerine, mesajlara hemen cevap verebilmen, seni takip edenlerden anında haberdar olman için bildirimleri açmalısın. Ayırca Emoti olarak seninle temasta kalmak istiyoruz. Yeni fırsatları ve yenilikleri sana bildirmek istiyoruz.

E-posta adresini değiştirmek için Sol Menü > Ayarlar > Hesap Ayarlarım > E-posta simgesine dokun. Açılan ekranda yeni e-postanı gir ve kaydet. E-postanı doğrulamayı unutma. Çünkü e-postası doğrulanan kişiler keşfet ekranında daha üst sırada görünür.

E-posta adresi doğrulama, sizinle iletişimde kalabilmemiz için gerçekleştirmeniz gereken bir doğrulama adımıdır. Profilim ekranında bulunan "Doğrula" butonuna bastıktan sonra, gönderilecek e-postadaki doğrulama butonuna basarak hesabınızı doğrulayabilirsiniz.

Kullanıcı adını değiştirmek için Sol Menü > Ayarlar > Hesap Ayarlarım > Kullanıcı Adı simgesine dokun. Açılan ekranda yeni kullanıcı adını gir ve kaydet.

Şifreni değiştirmek için Sol Menü > Ayarlar > Hesap Ayarlarım > Parola simgesine dokun. Açılan ekranda yeni şifreni gir ve kaydet. Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalıdır.

Üye giriş ekranında “Şifremi unuttum” seçeneğine tıkladıktan sonra açılan ekrana Emoti’ye üye olurken kullandığınız E-postanızı girin. E-posta adresinize sıfırlama maili gönderilecek. Daha sonra E-posta adresinizi açın ve Emoti’den gelen bu sıfırlama mailindeki linke tıklayın. Açılan sayfada yeni şifrenizi girin ve kaydedin.

Fotoğraf eklemek veya değiştirmek için profil sayfasında yer alan Profil simgesine dokunarak yeni fotoğrafınızı yükleyebilirsiniz.

Profil sayfasında yer alan Profil simgesinin her iki yanında bulunan Kalem simgesine dokunarak tanıtım fotoğraflarını yükleyebilirsin. En fazla 4 tanıtım fotoğrafı yükleyebilirsin.

Beğenilme olasılığı en yükseğe çıkarmak için tanıtım fotoğraflarını yüklemelisin. Ne kadar fazla fotoğrafın olursa insanların sana karşı o kadar tanışma isteği ve ilgisi artar.

Telefonundan fotoğraf yüklerken sorun yaşıyorsan, telefonundaki fotoğraflara erişebilmesi için Emoti'ye erişim izni verdiğinden emin ol. Fotoğraflarına erişim izni vermediysen, telefonunun ayarlarından Emoti'yi bularak fotoğraf erişimini etkinleştirebilirsin. Eğer sorun devam ederse, lütfen daha sonra tekrar dene.

Keşfet ekranında takip etmek istediğiniz kişinin profiline girin ve ardından açılan profil ekranında Takip Et'e dokunun. Ayrıca sohbet ekranında sağ üstteki Takip Et'e de dokunabilirsiniz.

Evet iki farklı yerden takipçilerinizi ve takip ettiğiniz kişileri görebilirsiniz. Birincisi sol menüde en üstte yer alan takip/takipçi bilgilerini tıklayarak ikincisi ise Profilinize girip profil resminizin sağ ve solunda yer alan takip/takipçi bilgilerini tıklayarak sizi kaç kişinin takip ettiğini görebilirsiniz.

Emoti’de kimseyi takip edemiyorsanız bunun sebepleri şunlar olabilir: Gizli modda olabilirsiniz. Bu nedenle gizli moddan çıkmalısınız. Gizli moddan çıkmak için; Sol Menü > Gizlilik > Gizli Hesap simgesine dokun. Bunun dışında Emoti’de geçici bir sorun olabilir veya Emoti hesabınızı engellenmiş olabilir.

Keşfet ekranında size sunulan üyelerden beğendiğiniz ve iletişim kurmak istediğiniz kişinin profil sayfasına girip “Sohbet Et” butonuna basarak, açılan mesajlaşma kutucuğu üzerinden sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Keşfet ekranında listelenen kişiler içinden size en uygun kişiyi Filtreleme yaparak kolayca yapabilirsin. Filtreleme ekranına girdiğinizde, aradığınız kişinin yaşını, cinsiyetini, size olan uzaklığını ve buna benzer özelliklerini seçerek hızlıca en uygun kişiyi bulabilirsiniz.

'Takip' sekmesini kullanarak o kullanıcıyı takip listene alabilir ve daha sonar tekrar konuşabilirsin.

Genel olarak tüm kullanıcılar sana mesaj atabilir ama istersen sana mesaj atacak, sohbet edecek kişileri kısıtlayabilirsin. Bunun için Sol Menü > Ayarlar > Sohbet Ayarlarım kısmından uygun olan seçeneği seçebilirsin. Bu seçenekler; “Herkes” seçersen tüm Emoti kullanıcıları seninle sohbete açmış olursun. “Sadece beni takip edenler” veya “Benim takip ettiklerim” seçersen takibe göre sohbeti açmış olursun. “Hiç Kimse” seçersen sohbeti tamamen kullanıcılara kapatmış olursun ve hiçkimse seninle sohbet edemez. Tabi ki sende kimseyle sohbet edemezsin.

Emoti’de sohbet etmek istediğinde hata mesajı veriyorsa bunun sebepleri şunlar olabilir: sohbet ayarlarında sadece takip ettiklerini ya da seni takip edenleri sohbete açmış olabilirsin veya tamamen sohbeti kapatmış olabilirsin. Bunun için sohbet ayarlarını Sol Menü > Ayarlar > Sohbet Ayarlarım kısmından kontrol et.

Konuşmaları sildiğinizde sistemden tamamen silinecektir. Sildiğiniz mesajlara geri ulaşmak mümkün değildir.

Evet kendini Emoti içinde gizleyebilirsin. Böylece kullanıcılar seni Emoti içinde göremez ve iletişim kuramaz. Tabi ki sende GİZLİ olduğun için başkaları ile sohbet edemezsin. Kendini gizlemek için iki yolun var; birincisi Profil sayfanda yer alan “Hesabımı Gizle” butonuna dokun, ikinci yol ise Sol Menü > Gizlilik > Gizli Hesap simgesine dokun.

Keşfet ekranında gözükmek istemiyorsanız GİZLİ moda geçebilirsiniz. Böylece keşfet ekranında gözükmezsiniz. Kendini gizlemek için Sol Menü > Gizlilik > Gizli Hesap simgesine dokun.

Şikayet etme fonksiyonu, üyelerin, kendilerini rahatsız edici davranışlarda bulunan veya kötü niyetli kişileri Emoti ekibine bildirebilmeleri için yapılmıştır. Bir kişiyi şikayet etmek için o kişinin profil sayfasında yer alan “Kişiyi Şikayet Et” butonuna basınız ve birkaç kelime ile şikayetinizi yazarak bize gönderiniz.

Engelleme fonksiyonu, iletişim kurmak istemediğiniz kişileri tek tıkla engellemeniz için geliştirilmiştir. Bir kişiyi engellemek için o kişinin profil sayfasında yer alan “Kişiyi Engelle” butonuna basınız.

Engellediğiniz birinin engelini kaldırmak için Sol Menü > Gizlilik > Engellenen Hesaplar simgesine dokunun ve açılan ekranda ilgili kişinin engelini kaldırın.

E-postanız ve parolanız doğru olduğundan emin olduktan sonra hala Emoti'ye giriş yapamıyorsanız hesabınız kapatılmış olabilir. Profil fotoğrafı veya biyografi yazısı uygunsuz hesaplar engellenmektedir. Ayrıca ısrarla ve sürekli belli kişileri rahatsız eden, diğer kullanıcılara uygunsuz mesaj atan kullanıcılar engellenmektedir. Kullanıcılar uygunsuz olduğunu düşündüğü kullanıcıyı 'şikayet et' butonuna basarak şikayet ederlerse belli bir sayıda şikayet alan kullanıcılar engellenmektedir. Hesabınızın uygunsuz oluğunu düşünmüyorsanız info@emoti.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hesabınız incelendikten sonra size olumlu/olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

Üyeliğin iptal etmek için tek yapman gereken uygulamayı telefonundan silmektir.

Yardım ve destek almak için veya görüş, öneri ya da şikayetlerinizi paylaşmak için bize info@emoti.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emoti uygulaması içinde yer alan iletişim sayfasındanda bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede değerlendirip size geri döneceğiz.