Emoti’ye Hoş Geldin!

Biz, kullanıcılarımızın mutlu olmasını istiyoruz. Bunun için de onları mutlu edecek en iyi mobil uygulamayı geliştirmeye çalışıyoruz.

Kolay değil, vadettiğimiz şey MUTLULUK. İnsanın yüzyıllardır aradığı, yaşamın en değerli parçası… Öyle değerli, öyle paha biçilmez ki… Ve bir o kadar da kıt tabii ki.

Aslında hayat durmaksızın bir akış halinde. “Akış”. Hayatın bir gerçeği. O halde, önce bu “akışı anlamlandırmak” gerekiyor. Bu anlam arayışında, duyguları izlemek ve takip etmek gerekiyor. İşte Emoti, tam da bu noktada devreye giriyor. Nasıl mı? Ruh halinizin ve duygularınızın takibi için, basit ve hızlı bir yol sağlayarak.

Ayrıca bu mutluluk takip işini eğlenceli ve oldukça keyifli hale getirdiğimizi söylemeliyiz. Her şeyi MODLAR üzerinden oldukça basit ve kullanışlı biçimde tasarladık. Uygulamaya her giriş yaptığınızda, size o anki modunuzu soruyoruz. İşte hepsi bu kadar! Duygu durumunuzu, ruh halinizi takip etmenizi bu kadar basitleştirdik. Bunu daha rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmeniz içinse, modları devreye soktuk. Daha sonra geriye dönük analizlerinizi inceleyebileceğiniz grafikleri de ihmal etmedik. Çok sayıda sevimli günlük, haftalık ve aylık grafik oluşturduk. Böylece, mutluluğunuzu yıl boyu takip edebilir ve kayıt altına alabilirsiniz.

Emoti’nin diğer önemli bir hizmeti ise mutluluk ve motivasyonun düştüğü anlarda kolayca uzmanlara ulaşmanı ve yardım almanı sağlamasıdır. Artık başa çıkmakta zorlandığın hiçbir konuda yalnız değilsin. Emoti’de yer alan deneyimli ve yardımsever uzmanlardan istediğini seçip, ekonomik fiyatlarla anında görüşmeye başlayabilirsin. Böylece sorunlarından hızlıca kurtulup daha yüksek bir mutluluk seviyesine ulaşabilirsin.

Başta da ifade ettiğimiz gibi, biz Emoti ekibi olarak kullanıcılarımızın MUTLU olmasını istiyor ve bunun için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Artık sende mutluluğu başka yerlerde arama, haydi şimdi Emoti’yi indir ve kullan.

——————————————————-

İLETİŞİM

EMOTİ TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres: Muradiye Mahallesi Celal Bayar Üniversitesi Kampüsü Küme Evleri No:22 – Z33 P.K: 45030 Yunusemre / MANİSA
Telefon: +90 236 239 74 08
E-posta: info@emoti.com.tr
Vergi Dairesi: Mesir
Vergi Numarası: 3341058490
Ticaret Sicil No: 19601