Emoti’ye Hoş Geldin!

Biz, kullanıcılarımızın mutlu olmasını istiyoruz. Bunun için de onları mutlu edecek en iyi mobil uygulamayı geliştirmeye çalışıyoruz.

Kolay değil, vadettiğimiz şey MUTLULUK. İnsanın yüzyıllardır aradığı, yaşamın en değerli parçası… Öyle değerli, öyle paha biçilmez ki… Ve bir o kadar da kıt tabii ki. 

Aslında hayat durmaksızın bir akış halinde. “Akış”. Hayatın bir gerçeği. O halde, önce bu “akışı anlamlandırmak” gerekiyor. Bu anlam arayışında, duyguları izlemek ve takip etmek gerekiyor. İşte Emoti, tam da bu noktada devreye giriyor. Nasıl mı? Ruh halinizin ve duygularınızın takibi için, basit ve hızlı bir yol sağlayarak.

İnsanlar çoğu zaman, mutluluk durumlarını etkileyen sayısız unsurun farkında olmaz. Biz, Emoti ekibi olarak, bu farkındalığı sağlamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de, mutluluklarınızı gün gün takip etmeniz, boşlukların ve tutarsızlıkların yaşamınıza nasıl etki ettiğini görmeniz için bir fırsat yaratıyoruz. Ulaşmak istediğimiz sonuç ise; mutsuzluğun içinde sıkışıp kalmaktansa, kendisi için mutluluğun tanımını yeniden yapan ve mutluluk rotasında başarıyla ilerleyen güçlü bireyler ortaya çıkarmak.

Ayrıca mutluluk takip işini eğlenceli ve oldukça keyifli hale getirdiğimizi söylemeliyiz. Her şeyi MODLAR üzerinden oldukça basit ve kullanışlı biçimde tasarladık. Uygulamaya her giriş yaptığınızda, size o anki modunuzu soruyoruz. İşte hepsi bu kadar! Duygu durumunuzu, ruh halinizi takip etmenizi bu kadar basitleştirdik. Bunu daha rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmeniz içinse, modları devreye soktuk. Daha sonra geriye dönük analizlerinizi inceleyebileceğiniz grafikleri de ihmal etmedik. Çok sayıda sevimli günlük, haftalık ve aylık grafik oluşturduk. Böylece, mutluluğunuzu yıl boyu takip edebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. 

Son olarak, “Bizi en iyi anlayanlar daha önce aynı durumu yaşamış olanlardır…” düşüncesinden yola çıkarak, benzer moddaki kişileri (benzer ruh halinde ve benzer duygu durumunda olanları), eğlenceli ve keyifli bir yolla Emoti’de bir araya getirdik ve birbirleriyle sohbet edecekleri bir mecra yarattık. Bu topluluğun, üyeleri üzerinde bir nevi terapi etkisi yaratmasını; böylece her Kullanıcıyı daha yüksek bir mutluluk seviyesine ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Başta da ifade ettiğimiz gibi, biz kullanıcılarımızın MUTLU olmasını istiyor ve bunun için çalışıyoruz.

Emoti Ekibi